Google Analytics for WordPress 5.3 (windows)

Google Analytics for WordPress

5.3
Google Analytics for WordPress
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WordPress tabanlı sitelerinizin detaylı ziyaretçi istatistiklerini, bu eklenti sayesinde kolayca öğrenebilirsiniz.

Google Analytics for WordPress eklentisiyle, web sitenizin ziyaretçi istatistiklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, yapacağınız değişikliklerin kullanıcılar üzerindeki etkisini gözlemleyebilirsiniz.

Bir web siteniz varsa, sitenizin ziyaretçi istatistiklerini görmek istemeniz en büyük hakkınız. Sunduğunuz içeriğin ne kadar ilgi çektiğini, bu anlamda web sitenizin ne kadar ziyaretçisi olduğunu ya da kemik ziyaretçi sayınızın ne kadar olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Piyasada pek çok istatistik aracı bulunuyor fakat bunlardan en kaliteli ve en çok kullanılanı Google’ın sunduğu Analytics aracıdır. Bu araç sizlere tekil ziyaretçi, sayfa görüntüleme sayısı, sitenizde geçirilen toplam süre, trafik kaynakları ve pek çok detaylı istatistik bilgisi sunmaktadır.

WordPress için geliştirilen bu eklenti de Google Analytics aracını kodlarla uğraşmadan kolay bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Google Analytics mülk kimliğinizi kullanarak web sitenizin istatistiklerini kolayca görebilirsiniz.  Böylece yazılarınızın okunma sayılarını, ziyaretçilerin nereden geldiklerini ve daha birçok detaylı bilgiyi öğrenebilir ve bundan sonra yapacağınız değişiklikleri bu istatistiklere göre şekillendirebilirsiniz.

YORUMLAR