GTranslate 1.0.38 (windows)

GTranslate

GTranslate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GTranslate eklentisi sayesinde web sitelerinizde birden çok dilde hizmet verebilirsiniz.

WordPress tabanlı web sitelerinde farklı dillerde hizmet vermek isteyenler için oldukça kullanışlı bir eklenti olan GTranslate çeviri eklentisinin performansı oldukça dikkat çekiyor.

Web sitelerimize sadece bulunduğumuz ülkeden değil, her ülkeden ziyaretçiler geliyor. Bu ülkelerden gelen ziyaretçilerin Türkçe bilmeyenleri ele alırsak, ziyaret edilen içerik sayfasını anlamaları zor olacaktır. Bu durumda yapacakları, hemen hemen herkesin başvurduğu bir yöntem olan çeviri sitelerinden yardım almak olacaktır. Bu işlemi yaparak kullanıcıları yormamak adına çeşitli işlemler yapabiliriz.

GTranslate eklentisi sayesinde, sitelerinizin istediğiniz bir bölümüne ekleyeceğiniz çeviri kutusu ile sayfa içeriklerinizi çevirebilirsiniz. Çeviri işlemini, sayfa yenilemenize gerek kalmadan otomatik olarak gerçekleştiren eklenti bu özelliği sayesinde pratik bir çözüm sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan sürümde sadece bu çeviri kutusunu sitenize ekleyebiliyorsunuz. PRO sürümünü kullanmanız durumunda ise size her bir dil için ayrı uzantı desteği veriyor. (Örnek: tamindir.com/tr gibi)

Eklentiyi kullanabilmek için, kurulumu tamamlayın ve bileşenler bölümünden istediğiniz bir konuma yerleştirin. İşte eklentinin kullanımı bu kadar kolay. 

YORUMLAR