Hexagons (windows)

Hexagons

Hexagons
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hexagons, çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz bir FPS oyunu

Hexagons, oyunculara hızlı ve heyecanlı savaşlar sunmayı amaçlayan, online olarak oynanan bir FPS oyunu olarak tanımlanabilir.

İçerisinde farklı oyun modlarına yer veren Hexagons'da altıgen şeklindeki birimlerden oluşan haritalarda fizik kurallarına meydan okuyarak rakiplerimizle savaşmaktayız. Oyunda farklı harita türleri ve farklı oyun modları bir araya getirilmekte. Kimi haritalar oldukça büyükken kimileri daha küçük. Büyük haritalarda manevra kabiliyetinizi kullanarak fark yaratabiliyor, küçük haritalarda ise sıcak çatışmalarda birbirinize mermi yağdırabiliyorsunuz.

Hexagons'daki bazı oyun modları şu şekilde:

- Deathmatch:

Ölüm arenası modu olarak tanımlanabilecek bu modda bütün rakiplerinizi öldürmeye ve en yüksek puanı yakalamaya çalışıyorsunuz

- MOBA:

Bu modda bir yandan kendi karargahınızı korumaya, diğer yandan rakip takımın karargahını yok etmeye çalışıyorsunuz

- Capture the Flag:

Bu modda rakip takımın karargahında yer alan bayrağı çalarak kendi karargahınıza taşımaya çalışıyorsunuz, bir yandan da kendi bayrağınızın çalınmasını engellemeniz gerekiyor

Hexagons'da oyuncular futuristik silahları kullanabilmekteler. Ayrıca aynı anda 2 silah da kullanabiliyorsunuz. Tatmin edici bir görsel kalite sunan Hexagons'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemi

- Intel Core i3 4340 veya AMD FX 6300 işlemci

- 2 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7850 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 15 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

YORUMLAR