HomeBank 5.1.3 (windows)

HomeBank

HomeBank
ÜCRETSİZ
İndir 14.47 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HomeBank programını kullanarak gelir ve gider kalemlerimizi düzenli bir şekilde takip edebiliyor ve harcamalarımızı arşivleyebiliyoruz.

HomeBank, Windows bilgisayarlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir finans programı olarak tanımlanabilir. Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu program sayesinde gelir ve gider kalemlerimizi detaylı bir şekilde listeleyebilir ve harcamalarımızı çok daha rahat bir şekilde kontrol altına alabiliriz.

Programın arayüzü son derece anlaşılır ve rafine bir şekilde tasarlanmış. Tüm sayısal değerleri ilgili bölümlere girdikten sonra hesaplamaları gerçekleştirebiliyoruz. Sayısal değerlerin grafiklerle gösterilmesi hem takip edilmelerini kolaylaştırıyor hem de farklı parametreler arasında daha kolay kıyaslama yapabiliyoruz.

HomeBank'in en özgün özelliklerinden bir tanesi de değiştirilebilir tema seçeneklerine sahip olması. Bu özellik sayesinde kullanıcılar farklı temalar arasından istediklerini seçerek program arayüzünü beğenilerine göre dizayn edebiliyorlar.

Bütçe yönetim işlemlerinde kullanmak için ücretsiz ve kolay kullanılabilir bir program arıyorsanız HomeBank'i denemenizi tavsiye ediyoruz.