Hunger Dungeon (windows)

Hunger Dungeon

Hunger Dungeon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hunger Dungeon 2 boyutlu grafiklere sahip bir MOBA oyunudur

Hunger Dungeon eğer hızlı ve heyecan dolu savaşlar yapmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir MOBA oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Hunger Dungeon, League of Legends gibi oyunlarla tanıştığımız online savaş sistemini retro tarzdaki 2 boyutlu grafiklerle birleştiriyor ve ortaya ilginç ve eğlenceli bir sonuç çıkarıyor. Hunger Dungeon'de 6 oyuncu aynı harita üzerinde savaşabiliyor. Oyunda bize klasik olarak farklı kahramanları seçme imkanı veriliyor. Assassin, ninja, ranger, knight gibi kahraman sınıfları kendilerine has savaş yetenekleriyle bize farklı oyun tecrübeleri yaşatmaktalar.

Hunger Dungeon'da temel amacımız düşmanımızın kalesini ele geçirmek ve bir yandan da kendi kalemizi savunmak. Savaşlarda düşmanlarımızı yok ettikçe kahramanımız yeni savaş yetenekleri kazanabiliyor, ayrıca daha güçlü silahlar ve ekipmanlar kullanabiliyor.

Hunger Dungeon'ın ücretsiz versiyonunda her hafta 4 farklı kahraman seçilebiliyor. Oyunun premium versiyonunda ise oyuncular daha fazla kahraman ve skin seçeneğine sahip oluyorlar. Hunger Dungeon'ın minimum sistem gereksinimleri oldukça düşük, yani oyunu eski bilgisayarlarınızda bile rahatça oynayabilirsiniz: 

- Windows XP işletim sistemi

- 1.4 GHz işlemci

- 512 MB RAM

- OpenGL 1.1 destekli 512 MB ekran kartı

- İnternet bağlantısı

- 300 MB boş depolama alanı

- Ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR