iSkysoft MP4 Video Converter 2.1.0.72 (windows)

iSkysoft MP4 Video Converter

iSkysoft MP4 Video Converter
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 6.72 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iSkysoft MP4 Video Converter ile videolarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

iSkysoft MP4 Video Converter kullanıcılara videolarını farklı formatlara çevirme konusunda yardımcı olabildiği gibi video kesme, video kırpma, video efekti ekleme, video birleştirme gibi zengin video düzenleme seçenekleri de sunan bir video dönüştürme programıdır.

iSkysoft MP4 Video Converter ile M4V, AVI, MOV, WMV, MPEG, FLV, MP4 gibi video formatlarını birbiri arasında dönüştürebileceğimiz gibi MP3 gibi ses dosyaları da üretebiliyoruz. Program bize bu işlemler için detaylı ses ve video ayarları sunmaktadır ve elimizle videoların ve ses dosyalarının kalitelerini belirleyebilmemize imkan tanımaktadır. Bunun yanında birçok farklı akıllı telefon ve tablet ile taşınabilir cihaz için hazır profillere yer veren iSkysoft MP4 Video Converter tek tıklamayla bu cihazlarla uyumlu videolar yaratmamıza olanak sağlıyor ve el ile ayar yapma derdinden bizi kurtarıyor.

iSkysoft MP4 Video Converter ile videoları dönüştürmeden önce üzerlerinde oynama yapabiliyoruz. Eğer bir video çok uzunsa videoyu kesebiliyoruz ve kısaltabiliyoruz. Bunun yanında video kırpma işlemini uygulayarak videodaki istenmeyen alanlardan kurtulabiliyoruz. Program ile birden fazla videoyu birbirine eklyerek tek bir video haline getirebilmemiz de mümkündür. iSkysoft MP4 Video Converter sunduğu video efekt seçenekleriyle videolarımızın temel renk ayarlarıyla oynamamıza, karanlık videoları daha aydınlık yapabilmemize yardımcı oluyor. Ayrıca siyah beyaz gibi efektler de videolara uygulanabilmekte.