iSkysoft Video to Audio Converter 2.1.0.71 (windows)

iSkysoft Video to Audio Converter

iSkysoft Video to Audio Converter
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 6.96 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iSkysoft Video to Audio Converter ile videolarınızı ses dosyalarına dönüştürebilirsiniz

iSkysoft Video to Audio Converter kullanıcılara videolardan ses alma ve ses düzenleme konularında yardımcı olan bir ses dönüştürme programıdır.

Eğer bilgisayarımızda seyrettiğimiz videoları MP3 çalarımızda veya akıllı telefon veya tabletimiz gibi mobil cihazlarda dinlemek istiyorsak bu videoları öncelikle ses dosyalarına dönüştürmemiz gerekir. Özellikle canlı konser kayıtlarının yaygın olduğu günümüzde videolardan ses alma işlemi bu nedenle bir ihtiyaç haline geliyor.

iSkysoft Video to Audio Converter bize dilediğimiz video dosyasını MP3, WAV, WMA, AC3, AAC, OGG gibi ses dosyası formatlarına dönüştürebilme imkanı tanıyor. Programın videoları ses dosyalarına dönüştürme işlemi genel olarak kısa sürüyor ve dönüştürülen dosyalarda kalite kaybı yaşanmıyor. 

iSkysoft Video to Audio Converter'ın sunduğu düzenleme seçenekleriyle videoların belli bölümlerini keserek sadece o kesilen bölümün içerisindeki ses dosyalarını ayıklayabiliyoruz. Bunun yanında program aracılığıyla farklı dosyaları birleştirebilmek de mümkün.

iSkysoft Video to Audio Converter toplu dönüştürme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde video dosyalarını ses dosyalarına dönüştürme işlemini daha da kısa sürede halledebilir, zamandan kazanabilirsiniz.

YORUMLAR