Island Dash (windows)

Island Dash

Island Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Island Dash açık dünya tabanlı, kısa süren bir hayatta kalma oyunudur

Island Dash ilginç bir yapıya sahip olan, basit; fakat bir o kadar da eğlenceli bir hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz açık dünya tabanlı bir oyun olan Island Dash'da bir turistin yerine geçiyoruz. Tatilimiz için geldiğimiz güzel bir adada sahilde uyurken sosisli sandviç satıcısının sesiyle yavaşça uyanıyoru. Aldığımız koku gözlerimizi hızlıca açmamızı sağlarken bir anda kendimizi sosisli sandviç arabasının yanında buluyoruz. Fakat elimizi cebimize attığımızda bütün paramızın çalındığını görüyoruz. İşte burada biz oyuna dahil oluyoruz ve aç turistimizin para kazanarak sosisli sandviçini almasına yardımcı oluyoruz.

Island Dash'da turistimizin para kazanabilmesi için farklı işler yapmamız gerekli. Adada serbestçe dolaşabilirken sahilde yengeçlerden kaçarak hindistan cevizi toplayabiliyoruz, pizzacıya ananas götürebiliyoruz veya yaşlı bir korsan için papağan yakalayabiliyoruz. Bütün bu işleri yaparken de harcadığımız kaloriye dikkat etmemiz gerekli; çünkü çok yorulup çok kalori harcarsak turistimiz kendinden geçiyor ve oyun sonlanıyor.

Island Dash hoş görünen sade grafiklere sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri bir hayli düşük olduğu için Island Dash'ı eski bilgisayarlarınızda da oynayabilirsiniz. Island Dash minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 1 GB RAM

- 2.0 GHz Intel Core 2 7200 işlemci

- ATI Mobility Radeon X1600 veya Nvidia GeForce 8600M GT ekran kartı

- DirectX 9.0

- 1 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR