Just Survive (windows)

Just Survive

Just Survive
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Just Survive online olarak oynayabileceğiniz zombilerle dolu bir hayatta kalma oyunu

Just Survive daha öönceden H1Z1 adıyla bilinen açık dünya tabanlı sandbox türünde bir MMO oyunu.

Post-apokaliptik bir dünyaya konuk olduğumuz Just Survive'da bir zombi kıyametinin patlak vermesinin ardından başlayan olaylar konu alınıyor. Biz bu kıyamete sürüklenmiş dünyada hayatta kalmaya çalışan bir insanı kontrol ediyoruz. Oyunda süper yeteneklerimizin olmaması ve sıradan bir insan olmanız oyuna gerçekçilik kazandırıyor ve hayatta kalma mücadelesinin daha heyecanlı olmasını sağlıyor.

Just Survive'da hayatta kalabilmemiz için sadece bize saldıran zombilerden kaçmamız veya onları yok etmemiz yeterli değil. Zombiler oyunda karşılaşacağımız tehlikelerden en sıradan olanı. Zombilerin haricinde açlık, susuzluk da bizi zaman karşı mücadele etmeye zorluyor. Ayrıca doğal yaşamda yer alan ayılar ve kurtlar gibi vahşi hayvanlar da tehdit oluşturabiliyor. Zombi kıyametine sürüklenmiş oyun dünyasında tek başınıza değilsiniz. Diğer oyuncuların da dahil olduğu bu dünyada kime güveneceğiniz seçmek için zorlanacaksınız; çünkü oyun artık bilinen kanunların geçerli olmadığı bir dünyada geçiyor. Diğer oyuncularla birlikte zombilere karşı savaşarak beraber polis karakolları gibi binalarda kaynak arayabileceğiniz gibi diğer oyuncular tarafından sahip olduğunuz kaynaklar için saldırıya uğrayabilirsiniz. Aynı şekilde kuralları sizin belirlediğiniz bu dünyda kaynak yağmalamak için diğer oyunculara saldırabilirsiniz.

 Crafting sistemine yer veren oyunda kaynak toplayabiliyor, bu kaynaklarla silahlar, araçlar ve binalar inşa edebiliyorsunuz.

Just Survive'da etrafta silah bulmak için keşfe çıkabilir, büyük açık dünyada araçlarla yolculuk edebilirsiniz. Keşif öğesi oyunda güzel bir şekilde kullanılmış. Ziyaret edeceğiniz şehirlerde, binalarda ve diğer önemli noktalarda ne olacağını önceden kestiremiyorsunuz. Binalarda sıkışıp kalmış zombi sürülerinin yanında diğer oyuncular da saklanıyor olabilmekte. Bu nedenle her adımınızı düşünerek atıyorsunuz.

Just Survive'da sahip olduğunuz yetenekler zamanla gelişmekte. Örnek olarak; sürekli koşarak yol alırsanız başta kısa olan koşu mesafeniz zamanla artıyor ve bu yetenekte daha güçlü hale geliyorsunuz.

Just Survive grafik olarak tatmin edici bir kalite sunmakta. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi
- Çift çekirdekli Hyper Threading desteğine sahip Intel i3 işlemci
- 4 GB RAM
- Nvidia GeForce GTX 275 veya AMD Radeon HD 4870 X2 serisi ekran kartı
- DirectX 10
- İnternet bağlantısı
- 20 GB boş depolama alanı
- DirectX uyumlu ses kartı

YORUMLAR