Laser League 1.0 (windows)

Laser League

1.0
Laser League
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27

  • Üretici

    505 Games Srl

Laser League indir dememek için hiçbir neden yok!

Laser League, Roll7 tarafındna geliştirilen bir spor oyunudur.

Daha önce piyasaya sürdüğü OlliOlli oyunlarıyla yakından tanıdığımız Roll7, bağımsız yapımcılar arasında kendine önemli bir yer edinmiş ve bu yeri Not a hero isimli oyunuyla oldukça perçinlemişti. Bir süredir yeni oyunu üzerinde çalıştığını belirten stüdyo, yakın zaman önce Laser League adını verdiği yapımı tanıtmış ve farklı bir spor oyunuyla oyuncuların karşısına çıkacağını duyurmuştu.

505 Games tarafından yayınlanacağı söylenen bu gelecekçi spor oyununda, oyuncuların BLADE, SMASH, SNIPE, GHOST, THIEF ve SHOCK olmak üzere altı farklı karakter türünden bir tanesini seçerek oyuna başlayacakları ve farklı özellikleri bulunan sahalarda ter dökecekleri söylenmişti.

2v2 ve 3v3 olmak üzere iki farklı oyun türünde oyuncuların birbirlerine karşı mücadele vereceklerini söyleyen Roll7, amacın nesneleri bir kaleden diğerine taşımak olduğunu; ancak bunu yaparken, rakiplerin yanı sıra sahadaki diğer engelleri de geçmek gerektiğini söylemişti. Oldukça eğlenceli görünen bu oyuna dair detaylarıysa aşağıdaki videodan alabilirsiniz.

YORUMLAR