MacX HD Video Converter Pro 5.0.5 (windows)

MacX HD Video Converter Pro

MacX HD Video Converter Pro
İndir 35.08 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MacX HD Video Converter Pro ile en kolay yoldan tüm video formatlarını diğer formatlara dönüştürebilirsiniz.

MacX HD Video Converter Pro programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda kullanabileceğiniz bir video formatı dönüştürme programı olarak karşımıza çıkıyor ve neredeyse varolan bütün video formatlarına dair destek sunduğu için kullanıcıların sorunsuzca deneyebilecekleri uygulamalar arasında.

Toplamda 400'e yakın video ve ses codecini desteklediği için elbette bunların hepsini sıralamamız mümkün değil fakat MKV, AVI, FLV, MP4, WEBM, MOV, WMV, MPG ve diğer tüm en popüler video formatlarının uygulamanın dönüştürme yetenekleri içerisinde kaldığını siz de tahmin edebilirsiniz.

Maalesef ücretli olarak sunulan program, daha profesyonel çalışmalar için hazırlandığından dolayı böyle bir ücretlendirmeye sahip. Çoğunlukla profesyonel video dönüştürme işleriyle uğraşıyor ve işlemleri hızlandırmak istiyorsanız tercihlerinizden bir tanesi olacaktır.

Uygulamanın arayüzü oldukça anlaşılır ve kolay kullanılır bir şekilde düzenlenmiş ve aradığınız noktalara hemen erişebiliyorsunuz. Hali hazırda video düzenleme işlemlerine dair deneyiminiz varsa programı daha da rahat kullanabilirsiniz.

Farklı cihazların formatlarına uygun şekilde videolarınızı dönüştürebiliyor, böylece iPhone, iPad, Android, akıllı TV'ler ve diğer tüm cihazlarda videoların sorunsuzca oynatılabilmesini sağlayabiliyorsunuz. Windows XP'den itibaren tüm Windows sürümlerini destekleyen MacX HD Video Converter Pro video dönüştürme programları arasında en iyi tercihlerden birisi olacaktır.

YORUMLAR