Max: The Curse of Brotherhood Demo (windows)

Max: The Curse of Brotherhood

Max: The Curse of Brotherhood
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Max: The Curse of Brotherhood oldukça başarılı bir platform oyunudur

Max: The Curse of Brotherhood günümüzde başarılı örneklerine az rastladığımız platform oyunu türünün başarılı bir örneğidir.

Sinematik bir macera oyunu olan Max: The Curse of Brotherhood'da bizi güzel bir hikaye ve bolca aksiyon beklemekte. Oyunda Max adlı kahramanımızın büyülü diyarlarda geçen hikayesine tanık oluyoruz. Kardeşi şeytani güçler tarafından kaçırılan Max, kardeşini kurtarmak için fantastik bir boyuta yolculuk ediyor ve sayısız tehlikelerle yüzleşiyor. Max'ın kardeşini kurtarabilmesi için ise önündeki engelleri ve düşmanları aşması gerekiyor. Bunun yanında zorlu bulmacaları da çözmek zorundayız. Bize verilen tek silah ise Max'ın büyülü kalemi. Bu kalemi kullanarak kendi yolumuzu çizebiliyor ve kardeşimize giden yolu açabiliyoruz.

Max: The Curse of Brotherhood oynanışınun oldukça yaratıcı ve başarılı olduğu söylenebilir. Karşımızdaki dinamik engellere karşı zekamızı kullanmamız gerekiyor. Oyunun grafikleri de oldukça başarılı. 2 boyutlu oyun yapısını 3 boyutlu çizimlerle birleştiren renkli fantastik mekanları güzel bir şekilde canlandırmakta. İncelemeleri oldukça olumlu olan Max: The Curse of Brotherhood'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi
  • 1.6 GHZ çift çekirdekli Intel işlemci veya 2.0 GHZ çift çekirdekli AMD Athlon işlemci
  • 2 GB RAM
  • Intel HD 4000 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 2 GB boş depolama alanı
  • DirectX uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme