Metin2 (windows)

Metin2

Metin2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Metin2, doğunun benzersiz savaşçı temasını ve yerleşimini fantastik bir dünyayla birleştiren ücretsiz bir MMORPG oyunudur.

Uzakdoğu dövüş sanatlarının fantastik dünyasında doğuya has karakterleriniz ve mimariyla benzersiz bir maceraya atılmaya hazır olun! Metin2'de gerçekçi köy ve yerleşkelerden gelen Asyalı savaşçılar kılıç ve kalkanlarını kuşanarak bu benzersiz dünyada imparatorluk kurmaya çalışıyorlar.

Karakterinizi Metin2'nin fantastik dünyasında geliştirebilir, güçlü bir loncanın değerli üyesi olabilir, krallığın tüm kontrolünü ele geçirebilirsiniz. Bir MMORPG oyununun tüm elementlerini bir arada sunan Metin2'de seviye atlamadan oyuncu dövüşüne kadar her şey var! İster Sürgün Mağarası'nda avlanın, ister kıtanın ortasındaki diğer krallıklarla savaşın.

Metin2'nin ihtişamlı karakterleriyle tanışın: Savaşçı, Ninja, Şaman ve Sura. Her biri eşsiz özellikler gösteren, kimi büyüyü kimi yakın dövüşü, kimi ise gizlilikle pusuya yatan karakterlerinizi bu amansız macerada yönlendirin. Bu devasa dünyanın içerisinde ister yemek pişirin, ister avlanın, ister balık tutun. Yapacağınız her bir aktivite karaterinize deneyim katarak daha da güçlenmesini, yeni yetenekler ve büyüler öğrenmesini sağlayacak.

Oyun boyunca kocaman evrende edineceğiniz görevlerin her biri sizlere farklı avantajlar sunmak için bekliyor. İhtişamlı bir ata sahip olmak istiyorsanız belirli görev zincirleriyle şaha kalkabilir, savaş esnasında da size çok yardımı olacak atınızı almaya hak kazanabilirsiniz. Ayrıca karakterinize seçtiğiniz zanaatlere göre görevler şekillenebilir, üreteceğiniz eşya veya silahın özelliklerini arttırmak için gizemli görevlere koyulabilirsiniz.

Metin2'de oyuncu topluluğu edinmek çok kolay. Sürekli büyüyen kitlesiyle oyun içerisinde edineceğiniz arkadaşlarınızla aynı anda online oyun keyfini tadın ve birinciliğe yükselmek için savaşın. Unutmayın, kendi krallığınızda toprak edinebilmek için her şeyden önce desteğe ihtiyacınız olacak.

Metin2 Türkiye'de MMORPG türüne öncülük eden ücretsiz bir online oyun olarak herkesi bünyesine katmak için sürekli gelişme kaydediyor.