Mirage: Arcane Warfare (windows)

Mirage: Arcane Warfare

Mirage: Arcane Warfare
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mirage: Arcane Warfare çok oyunculu olarak oynanan bir FPS oyunudur

Mirage: Arcane Warfare eğer fantastik yapıya sahip bir online FPS oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir oyun.

Chivalry: Medieval Warfare gibi başarılı bir FPS oyunu geliştirmiş ekip tarafından hazırlanan Mirage: Arcane Warfare bizi Arap ve Fars tarihinden esinlenen bir oyun dünyasına konuk oluyor. Mirage: Arcane Warfare için Prince of Persia dünyasınmda geçen bir çok oyunculu FPS oyunu diyebiliriz. Bu oyunda kahramanlarımız kılıçlarının yanısıra büyülü güçleri kullanarak savaşıyorlar ve süregelen iç savaşı sonlandırmaya çalışıyorlar.

Mirage: Arcane Warfare, arena tipinde savaşlara yer veriyor. Bu arenalarda oyuncular farklı kahraman sınıflarını seçebilmekteler. Dilerseniz sessiz ve sinsi bir suikastçi, dilerseniz fiziksel gücüyle dikkat çeken bir yabani, dilerseniz usta bir büyücü olabilirsiniz. Oyunda toplamda 6 farklı kahraman sınıfı yer almakta.

Mirage: Arcane Warfare'de vahşetin ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda düşmanlarınızı yok ederken uzuvlarını parçalayabiliyor, kanlı infazlar gerçekleştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR