Mobile Media Converter 1.8.5 (windows)

Mobile Media Converter

Mobile Media Converter
ÜCRETSİZ
İndir 13.25 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cep telefonunuza melodi yapmak istediğiniz dosyaları hangi program ile hangi formata çevireceğinizi bilemiyorsanız bu programı denemelisiniz.

Mobile Media Converter ffmpeg formatını MP3 / WAVE / WMA ses dosyalarına, AMR files (Adaptive Multi-Rate Codec, *.amr) ve vice-versa (AMR'den MP3'e) dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Ayrıca WMV dosyalarınızı / MPEG video dosyalarınızı da 3GPP (3rd Generation Partnership Project, *.3gp) ve vice-versa (MPEG'den 3GP'ye) dönüştürmenize olanak tanır.
Program oldukça kolay kullanım olanaklarına sahiptir. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanıcılar hiçbir zorluk çekmeden istedikleri formatları istedikleri formatlara dönüştürebilirler. Tek yapmanız gereken dönüştürmek istediğiniz dosyayı üstteki alana sürüklemek, alttaki bölüm için de bir format belirlemek ve sonra "Convert" butonuna basmak. 3GP ve AMR formatları genellikle cep telefonu melodileri için kullanılmaktadır. Bu yüzden bu program ile cep telefonunuza bilgisayarınızdan melodiler dönüştürebilirsiniz. Daha sonra da kızıl ötesi veya bluetooth yardımı ile bu melodileri cep telefonunuza yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dönüştürebildiği formatlar:

  • amr'den mp3'e
  • mp3, wav ve wma'dan amr'ye
  • wmv, mpeg'ten 3gp'ye
  • 3gp'den mpeg'e

Editör Mesajı: Ücretsiz ve kolay kullanımlı bir melodi programı ararken bu programa rastladım. Nokia marka telefonlar için .amr desteği olması bu programı oldukça cazip kılıyor. Birkaç tane daha program denedim ancak işimi gören ve en kolayı bu oldu.