My Music Recognition 1.0.4 (windows)

My Music Recognition

My Music Recognition
ÜCRETSİZ
İndir 69.39 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Music Recognition programını kullanarak dinlediğiniz şarkıların hangi parçalar olduklarını otomatik olarak tespit edebilirsiniz.

My Music Recognition programı, bilgisayarınızda adını veya ne olduğunu bilmediğiniz pek çok müzik parçası varsa kullanabileceğiniz ücretsiz müzik tanımlama programları arasında yer alıyor. Hem Winamp gibi programlarda çalan parçaları, hem de internet servisleri üzerinden dinlediklerinizi ya da videoları arkaplanlarındaki parçaları kolaylıkla tespit edebilen program sayesinde artık neyi duyduğunuzu kolayca görebileceksiniz.

Herhangi bir müzik dinlemediğiniz sürece kenarda sessiz olarak bekleyen program, müzik dinlediğiniz anda tespit özelliğini kullanıyor ve görev çubuğunda duran ikonuna tıkladığınızda müziğin ne olduğunu görebiliyorsunuz. Aynı zamanda, şimdiye dek program tarafından tanımlanan tüm müzikleri de bir liste halinde görebilir ve dönüş yapabilirsiniz.

Aynı zamanda, çalan şarkıların bulunması için herhangi bir şekilde mikrofon sahibi olmanız da gerekmiyor çünkü program direkt olarak sistem aygıtlarından hoparlörlere verilen sesleri tespit edip kendisi öğrenebiliyor. Böylece programın arkaplanda açık kalmasını sağlamak haricinde herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmıyor.

Çok basit bir arayüze sahip olduğu için programı kullanırken zorlanacağınızı düşünmüyorum. Aynı zamanda, tanımlanan şarkıları video sitelerinde aratabilir, Wikipedia girdilerini görüntüleyebilir ya da şarkı sözü sitelerinde otomatik olarak sözlerini aratabilirsiniz.

YORUMLAR