Orcs Must Die! Unchained Open Beta (windows)

Orcs Must Die! Unchained

Orcs Must Die! Unchained
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Orcs Must Die! Unchained online olarak oynayabileceğiniz bir kale savunma oyunudur

Orcs Must Die! Unchained kendine has bir oynanış yapısına sahip olan kule savunma oyunu ve MOBA karışımı bir oyun olarak tanımlanabilir.

Orcs Must Die! ve Orcs Must Die! 2 oyunlarında karşılaştığımız hikayenin devamı niteliğinde olan Orcs Must Die! Unchained, 2. oyunun sonundaki olaylardan kısa bir süre sonra başlayan bir hikayeyi konu alıyor. Oyunda temel olarak saldırı altındaki bir kaleyi savunmaya çalışan kahramanları yönetiyoruz ve dalga dalga saldıran düşmanları yok etmeye ve kaleyi kurtarmaya çalışıyoruz. Orcs Must Die! Unchained'da bu işi arkadaşlarınızla birlikte yapabilmektesiniz.

Orcs Must Die! Unchained'da farklı yeteneklere sahip kahramanlardan birini seçerek oyuna başlıyoruz. Oyunda kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz. Oyunun mekanikleri ve yetenek sistemi bir MMO oyununa benzemekte. Kahramanınızın sahip olduğu özel yetenekleri yeri geldiğinde kullanarak avantaj kazanabiliyorsunuz. Ayrıca kuracağınız tuzaklar işinizi kolaylaştırabiliyor. Oyun boyunca üzerinize saldıran düşmanlar her dalgada daha da güçleniyor. Standart düşmanların yanında farklı özelliklere sahip düşmanlar ve bölüm sonu canavarı tadında düşmanlar da oyunda yer almakta.

Türkçe desteğine sahip olan Orcs Must Die! Unchained'ın grafikleri ortalama bir kaliteye sahip. Çizgi roman tadındaki görünümün çok rahatsız ettiği söylenemez. Oyunun minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

- Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi

- 2.66 GHZ çift çekirdekli Core 2 Duo işlemci

- 4 GB RAM

- Intel HD Graphics 4000 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 8 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme