Paranormal Activity: The Lost Soul (windows)

Paranormal Activity: The Lost Soul

Paranormal Activity: The Lost Soul
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paranormal Activity: The Lost Soul sanal gerçeklik gözlükleri ile oynanan bir korku oyunudur

Not: Paranormal Activity: The Lost Soul, sadece HTC Vive ve Oculus Rift sanal gerçeklik sistemleriyle oynanabilen bir oyundur.

Paranormal Activity: The Lost Soul, sinemada bize zor anlar yaşatan ve korkunç atmosferiyle nefesimizi kesen Paranormal Activity filmlerindeki mitoloji konu alınarak sanal gerçeklik için geliştirilmiş bir korku oyunu .

Paranormal Activity: The Lost Soul'da oyuncular sadece el fenerleriyle maceraya başlıyorlar. Oyunun ilk baştaki eğitim bölümünde kontrolleri öğreniyoruz, bundan sonra ise oyun bize hiçbir şekilde ipucu veya görsel destek sunmuyor. Oyuncular tamamen kendi başlarına hikayeyi keşfetmek, gizemleri çözmek ve kan dondurucu sahnelerle yüzleşmek zorunda kalıyorlar. Oyundaki amacımız elimizdeki sınırlı eşya ile düşmanımızdan saklanmak, kaçmak ya da zekamızı kullanarak düşmanımızı atlatarak hayatta kalmak.

Paranormal Activity: The Lost Soul'da standart bir eve konuk oluyor, bu evde doğaüstü olaylarla karşılaşıyoruz. Oyundaki atmosfer ise bize iptal edilen Silent Hill oyunu P.T.'yi hatırlatıyor. Yine karanlık koridorlarda ve odalarda ipuçlarını alıyor, akıl almaz olaylarla karşılaşıyoruz.

Paranormal Activity: The Lost Soul'un en güzel yönü oyunda karşınıza çıkacak olayların belli bir sıraya veya düzene sahip olmaması. Oyunda olaylar rastgele bir şekilde gerçekleşiyor, yani oyunu her oynadığınızda farklı bir sürpriz ile karşılabiliyorsunuz.

Paranormal Activity: The Lost Soul'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 10 işletim sistemi

- Intel i5 4590 işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 980 ekran kartı

- DirectX 11

- 10 GB boş depolama alanı

YORUMLAR