Passing Pineview Forest (windows)

Passing Pineview Forest

Passing Pineview Forest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Passing Pineview Forest ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Passing Pineview Forest eğer tüylerinizi ürpertecek bir oyun tecrübesi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir korku oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Passing Pineview Forest aslında aynı geliştirici tarafından üretilen bir başka korku oyunu olan Pineview Drive'ın ön hikayesi olarak tasarlanmış. Pineview Drive'da uzun yıllar önce gizemli bir şekilde ortadan kaybolan sevdiği kadını aramaya çalışan bir kahramanın hikayesi konu alınıyordu. Passing Pineview Forest'da ise kahramanımızın bu olayların yaşandığı köşke gitmeden önce geçmek zorunda olduğu ıssız ormana dalıyoruz. Oyundaki temel görevimiz ise bu ürpertici ormanı keşfetmek. Fakat bu işi gerçekleştirmek sandığımız kadar kolay olmuyor.

Passing Pineview Forest'da bütün hareketlerimiz yakından takip ediliyor. Etrafımızda gelişen olaylara karşı verdiğimiz tepkiler ölümle yaşam arasındaki ince çizgiyi belirlemekte. Herhangi bir ses duyduğumuzda panik yapmamız, koşmaya başlamamız veya el fenerimizi kullanmamız karanlık güçlerin bizi ele geçirmesine sebep oluyor. Bu nedenle ortam şartları buna pek elverişli olmasa da olabildiğince sakin olmaya çalışıyoruz. 

Passing Pineview Forest kaliteli ışıklandırma efektlerine sahip olduğu söylenebilir. Unity motoruyla hazırlanan oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Vista işletim sistemi
  • 2.8 GHZ Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon X2 işlemci
  • 4 GB RAM
  • Nvidia Geforce GTX 570 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 3 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR