Pazera Free MKV to MP4 Converter

Pazera Free MKV to MP4 Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pazera Free MKV to MP4 Converter ile MKV dosyalarınızı MP4'e çevirebilirsiniz

NOT: Pazera Free MKV to MP4 Converter'ın indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/ses-ve-video/format-donusturuculer/

Pazera Free MKV to MP4 Converter kullanıcılara MKV dönüştürme konusunda yardımcı olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir video dönüştürme programıdır.

Yüksek çözünürlüğe sahip vdeoların oynatılmasını sağlayan kodlama metodu Matroska ya da diğer adıyla MKV maalesef ki her cihazda desteklenmemektedir. Özellikle dahili medya oynatıcıya sahip televizyonlarda, dvd oynatıcılarda veya mobil cihazlarda bu format ile alakalı uyumsuzluklar yaşanabiliyor. Pazera Free MKV to MP4 Converter bize bu gibi durumlarda MKV dosyalarını en yaygın olarak kullanılan MP4 formatına dönüştürme imkanı sunuyor. MP4 formatı Android veya iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda, medya oynatıcılarda ve HTML5 kaynaklı internet sitelerinde kullanılan video formatıdır.

Pazera Free MKV to MP4 Converter bize toplu video dönüştürme imkanı vererek verimliliğimizi arttırmamızı ve zamandan kazanmamızı sağlıyor. Programa sürükle-bırak yöntemiyle tek tek video ekleyebileceğimiz gibi klasörleri taşıyarak içereisindeki bütün videoları zahmetsizce dönüştürebiliriz. Pazera Free MKV to MP4 Converter bize dönüştüreceğimiz videolar için görüntü kalite ayarları ve ses kalite ayarları da sunuyor.

Pazera Free MKV to MP4 Converter çok çekirdekli işlemcileri desteklemektedir, bu sayede dönüştürme işlemleri hızlıca sonlanmaktadır.

YORUMLAR