Phantom Dust (windows)

Phantom Dust

Phantom Dust
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Phantom Dust bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Phantom Dust aslında ilk olarak 2004 yılında sadece Xbox oyun konsoluna özel olarak çıkan eski oyunun yenilenerek oyunculara sunulan versiyonu.

Microsoft Game Studios tarafından geliştirilen Phantom Dust, yenilendikten sonra bütün oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Xbox One ve Windows 10 platformları üzerinde çalışan oyun, Play Anywhere özelliği sayesinde bu iki platform arasında kayıt dosyalarını eşitleyebiliyor. Yani Xbox One ve Windows 10 cihazlarınız arasında geçiş yaptığınızda oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Phantom Dust 15 saat civarında bir tek kişilik senaryo modu sunuyor. Buna ek olarak oyunu online olarak oynayarak diğer oyunculara karşı PvP savaşları yapabiliyorsunuz. TPS, yani 3. şahıs kamera açısıyla oynanan bir aksiyon oyunu olan Phantom Dust'ta kahramanlarımız ateş, hava, buz gibi elementlerin güçlerini kullanabiliyorlar. Online maçlara çıkmadan önce tıpkı bir kart oyununda olduğu gibi kullanacağımız büyüleri seçerek kart destemizi, yani savaş stilimizi belirliyoruz. Bazı büyüler sadece yakın mesafede etkiliyken bazıları da sadece uzak mesafeden etkili olabiliyor. Yani seçeceğiniz büyüler oyuna taktiksel bir derinlik kazandırıyor.

Phantom Dust'ın yenilenen sürümü 16:9 en boy oranını destekliyor, yani geniş ekran monitörlerde düzgün çalışabiliyor.

Phantom Dust'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Windows 10 işletim sistemi

- x64 mimari

- Klavye, fare

- DirectX 11

- 2.33 GHz Intel Core 2 Duo E6550 veya AMD Athlon X2 Dual Core 5600+ işlemci

- 1 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce GTX 650 veya AMD Radeon HD 7750 ekran kartı

YORUMLAR