PLAYERUNKN1WN: Friendly Fire (windows)

PLAYERUNKN1WN: Friendly Fire

PLAYERUNKN1WN: Friendly Fire
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PLAYERUNKN1WN: Friendly Fire, dört yandan saldıran düşmanlarla savaştığınız bir aksiyon oyunu

PLAYERUNKN1WN: Friendly Fire ilk başta bir PUBG klonu gibi görünen;  fakat isim olarak PUBG'ye benzese de içerik olarak farklı olan bir top down shooter oyunu.

Bir kuşbakışı aksiyon oyunu olarak tanımlanan PLAYERUNKN1WN: Friendly Fire'da kendisini mutant böceklerin arasında bulan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Kahramanımız silahlarını kuşanarak çıktığı bu savaşta hayatta kalmaya çalışmakta. PLAYERUNKN1WN: Friendly Fire'ın PUBG'ye benzeyen tek yönü de bu hayatta kalma amacı. Oyunda böcekler bize durmadan saldırıyor, biz de silahlarımızı kullanarak onları yok ediyor ve en uzun süre hayatta kalmaya çalışıyoruz.

PLAYERUNKN1WN: Friendly Fire'da oyuncular savaşırken farklı silahları toplayıp kullanabilmekteler. Silahlar farklı türde hasar veriyorlar ve bu sayede oyuna taktiksel bir derinlik kazandırıyorlar. Oyunda bize dev böcekler saldırırken dört yanımız kuşatılıyor, bu nedenle reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor.

PLAYERUNKN1WN: Friendly Fire düşük sistem gereksinimlerine sahip olduğu için eski bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda rahatça çalışabilecek bir oyun. PLAYERUNKN1WN: Friendly Fire'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Pentium işlemci

- 1 GB RAM

- Nvidia GeForce GT 630 ekran kartı

- 100 MB boş depolama alanı