Population: One (windows)

Population: One

Population: One
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Population: One, kuşbakışı kamera açısıyla oynanan ücretsiz bir aksiyon oyunu

Population: One eğer aksiyonu seviyorsanız ve eski bir bilgisayar kullanıyorsanız tavsiye edebileceğimiz top down shooter türünde bir zombi oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kuşbakışı aksiyon oyunu olan Population: One'da tek başına zombilere, canavarlara, örümceklere ve diğer tehlikelere meydan okuyoruz. Oyundaki temel amacımız ise hayatta kalmak. Bu iş için birçok farklı silahı kullanabilmekteyiz.

Population: One'da düşmanlarımız bize dalgalar halinde saldırıyor. Her yeni dalga ile birlikte düşmanlarımız güçleniyor. Bu nedenle kahramanımızı geliştirmemiz gerekli. Oyunda 40'tan fazla silahı kullanabilmekteyiz. Yok ettiğimiz düşmanlardan çıkan paraları topladığımızda da kahramanımızı ve silahlarımızı geliştirebiliyor, bonuslar satın alarak belli bir süreliğine avantaj kazanabiliyoruz.

Population: One basit grafiklere sahip olsa da hızlı ve heyecanlı oynanışıyla kendini sevdirmekte. Population: One'ın sistem gereksinimleri de oldukça düşük, dizüstü bilgisayarlarınızda ve tarihe meydan okuyan masaüstü bilgisayarlarınızda bile Population: One'ı rahatça ve akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Population: One'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 50 MB RAM

- DirectX 9.0 destekli ekran kartı

- 4 MB boş depolama alanı

- DirectX 9 uyumlu ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

 

YORUMLAR