Pyramaze: The Game (windows)

Pyramaze: The Game

Pyramaze: The Game
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pyramaze: The Game metal müziği ve aksiyonu birleştiren bir platform oyunudur

Pyramaze: The Game eğer hem metal müzik dinlemek, hem de aksiyonun içerisine dalarak eğlenmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir platform oyunu.

Pyramaze adlı metal müzik grubu için geliştirilmiş ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Pyramaze: The Game'de, grubun üyelerinden birini seçiyoruz ve maceraya atılıyoruz. Grup üyeleri oyun kahramanı olarka karşımıza çıkarken bize farklı oyun stilleri sunuyorlar. Kahramanlarımız, kullandıkları müzik enstrümanlarını silahlara dönüştürmekteler, yani gitarlar, keytarlar, davul bagetleri ve mikrofonları silah olarak kullanmaktayız. Kahraman seçimimizi yaptıktan sonra oyuna başlıyoruz ve hayaletler gibi fantastik düşmanlarla savaşıyoruz.

2 boyutlu bir yapıya sahip olan Pyramaze: The Game'de ekranda yatay olarak ilerliyor, karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Klavye üzerindeki yön tuşlarını kullanarak hareket edebilir, yukarı ok tuşuyla zıplayabilirsiniz. S tuşu ile kalkanınızla saldırabiliyor, D tuşuyla havadaki düşmanlara saldırabiliyor, F tuşuyla önünüzdeki düşmanlara saldırabiliyorsunuz. Ayrıca kahramanların özel yeteneklerini E ve W tuşlarıyla aktifleştirebiliyorsunuz.

Pyramaze: The Game'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- 1 GHz işlemci

- 512 MB RAM

- Güncel ekran kartı sürücüleri

- 274 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR