Quick Compare 1.1 (windows)

Quick Compare

1.1
Quick Compare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    138

  • Üretici

    PRLSoftware

Quick Compare sayesinde SQL veritabanı scriptlerinizi kolayca birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Quick Compare programı, iki farklı scripti karşılaştırmak istediğinizde kullanabileceğiniz etkili ve hızlı programlardan bir tanesi. Kolayca SQL sunucunuza bğalanmanızı ve ilgilendiğiniz tablolardaki scriptleri seçmenizi sağlayan program, bunun ardından karşılaştırma yapmaya başlayabiliyor.

Programın ana arayüzü çok kolay ve herkesin hemen alışabileceği şekilde düzenlenmiş. Toplamda üç farklı panelden oluşan bu ana ekran sayesinde tüm ihtiyaç duyduğunuz bilgilere kategorilenmiş şekilde erişmeniz mümkün hale geliyor.

Veritabanlarınızı açmak istediğinizde domain kullanıcı adı ve şifresini de girebilmeniz için gerekli olan bölümler uygulamada mevcut. Veritabanı açıldığında sahip olduğu tüm tablolar, prosedürler, tetikleyiciler ve fonksiyonlar görünür hale geleceklerdir ve farklı tablolardaki scriptleri seçenerek karşılaştırmaya hemen başlayabilirsiniz.

Şifrelenmiş olan scriptleri de karşılaştırabilmenize olanak tanıyan program, bu özelliğini içerisindeki gelişmiş ayarlar kısmından aktif hale getirmenizi gerektiriyor. Böylece şifrelenmiş scriptlerin şifrelerini hemen çözebilir ve karşılaştırmaya başlayabilirsiniz.

Özellikle veritabanı yönetimiyle uğraşanların bilgisayarlarında bulunması gereken kullanışlı yönetim araçlarından bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR