Realm of the Mad God (windows)

Realm of the Mad God

Realm of the Mad God
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Realm of the Mad God ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Bilgisayarlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve aksiyon odaklı bir oyun arıyorsanız Realm of the Mad God tam size göre bir seçenek. Retro bir atmosfere sahip olan oyunda 8-bit görsellere yer verilmiş. Açıkçası bu tarz detaylar bana kalırsa oyuna gayet iyi bir hava kazandırmış.

Oyun tamamen aksiyon üzerine kurulu ve multiplayer desteği sunuyor. Oyunun en iyi yanlarından birisi de bu. Onlarca oyuncu aynı oyunda buluşup beraber mücadele edebilirler. Keşfedilecek çok fazla item ve seçilebilecek farklı sınıflar olduğu için oyun hemen tükenmiyor ve uzun süreli bir deneyim sunuyor. Seçilebilecek sınıflar arasında büyücü, savaşçı ve suikastçı gibi seçenekler bulunuyor.

Bölümler esnasında çıkabilecek zırhları, silahları, yüzükleri ve iksirleri toplayarak karakteri geliştirmek mümkün. İlk başlarda göreceli olarak güçsüz olan karakterimizi açılan bu objelerle daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Atmosfer, grafik ve orijinallik olarak bizden yüksek puan alan Realm of the Mad God türü sevenler tarafından mutlaka denenmeli.

Oyun gereksinimleri;

  • İşletim Sistemi:Windows XP veya üstü 
  • İşlemci:2.33GHz minimum
  • Bellek:1 GB RAM 
  • Hard Disk:100 MB HD boş alan

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz: 

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR