Reservoir Dogs: Bloody Days (windows)

Reservoir Dogs: Bloody Days

Reservoir Dogs: Bloody Days
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reservoir Dogs: Bloody Days top down shooter türünde bir aksiyon oyunudur

Reservoir Dogs: Bloody Days eğer taktiksel bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz size bolca eğlence sunabilecek bir yapım.

Kuşbakışı aksiyon oyunu - top down shooter türünde hazırlanan bu oyun aslında sinemanın önemli isimlerinden olan Quentin Tarantino'nun ilk filmi olan Reservoir Dogs - Rezervuar Köpekleri filminin resmi oyunu. Reservoir Dogs: Bloody Days'ın yapısı bir miktar PayDay 2 ve Hotline Miami gibi oyunları anımsatmakta. Bolca kan içeren oyunda 6 kahraman yer alıyor ve biz bu kahramanları kontrol ederek suç kariyerimize başlıyoruz.

Reservoir Dogs: Bloody Days'de farklı görevlerde farklı hedefleri gerçekleştirmek için çabalamaktayız. Kimi görevler banka soygunları şeklinde, kimi görevlerde de belli birini bulup ortadan kaldırmak için mekan basıyoruz. Oyunda kahramanlarınız kolay ölebildiği için her adımınızı hesaplamalı, güvenlik güçlerinin hareketlerini tahmin ederek ona göre hareket etmemiz lazım. Oyunda başarısız olduğunuzda ise bölüme baştan başlamanız veya kayıtlı oyunu geri yüklemeniz gerekmiyor; çünkü oyunda zamanı geri alabiliyor, aynı sahneye anında tekrar oynayabiliyorsunuz.

Tatmin edici bir grafik kalitesi sunan Reservoir Dogs: Bloody Days'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 Ultimate işletim sistemi

- Intel Core 2 Duo işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce 8800 GTS 512 ekran kartı

- DirectX 11

- 7 GB boş depolama alanı

- Dahili ses kartı