Rising Storm 2: Vietnam (windows)

Rising Storm 2: Vietnam

Rising Storm 2: Vietnam
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rising Storm 2: Vietnam bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Rising Storm 2: Vietnam eğer savaş oyunlarını seviyorsanız ve online arenalarda rakiplerinizle rekabet dolu maçlar yapmak istiyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir FPS oyunu.

Rising Storm serisinin ilk oyunu aslında Red Orchestra adlı 2. Dünya Savaşı temalı FPS oyununun bir uzantısı olarak ortaya çıkmış ve tek başına bir oyun haline gelmişti. İlk Rising Storm oyunu bizi 2. Dünya Svaşı'nın Pasifik cephesine konuk ederken bir hayli iyi inceleme notları almıştı. Serinin yeni oyununda ise Soğuk Savaşı yıllarına ve Vietnam Savaşı'na yolculuk ediyoruz.

Aynı anda 64 oyuncunun savaşabilmesine imkan tanıyan Rising Storm 2: Vietnam'da Vietnam ve Amerikan ordularına katılabiliyor, seçtiğimiz tarafa özgü savaş yeteneklerini kullanarak karşılaşmaları galibiyetle tamamlamaya çalışıyoruz. Napalm saldırıları, havan topu atışları, anti-hava saldırı sistemleri, tuzaklar ve pusular bu savaş yetenekleri arasında.

Rising Storm 2: Vietnam'da helikopter gibi savaş araçlarını kullanabilmemiz de mümkün. Oyunun güzel görünen grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Rising Storm 2: Vietnam'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 1 yüklü Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemi (Oyun sadece 64 bit işletim sistemlerinde çalışmaktadır)

- 2.5 GHz Intel Core i3 veya 2.5 GHz AMD Phenom işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 460 veya ATI Radeon HD 5850 ekran kartı

- DirectX 11

- 12 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

YORUMLAR