Rustbucket Rumble (windows)

Rustbucket Rumble

Rustbucket Rumble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rustbucket Rumble diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

Rustbucket Rumble online altyapıya sahip olan ve oyunculara diğer oyuncularla savaşabilme imkanı veren bir aksiyon oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Rustbucket Rumble'da gelecekte keçem bir bilim kurgu hikayesi konu alınıyor. İnsanoğlu çağların ardından dünya kaynaklarını tüketerek dünyayı bir çöplüğe döndürmeyi başarmıştır ve bunun sonucunda dünyayı terkedip gitmiştir. Artık dünyada sadece bir zamanlar insanoğluna hizmet eden robotlar kalmıştır. Bu robotlar da kendi aralarında 2 gruba ayrılmış ve hakimiyet için savaşmaya başlamıştır. İşte biz bu gruplardan birine katılarak oyuna dahil oluyoruz ve savaşın kaderini belirmeye çalışıyoruz.

Rustbucket Rumble takımlar halinde yapılan karşılaşmalara yer veren 2 boyutlu bir aksiyon oyunu. Oyunda bize kendine has yeteneklere sahip 6 farklı robot türünden birini seçme imkanı veriliyor. Robotumuzu seçtikten sonra 3 kişilik takımlardan birine katılıyoruz ve diğer oyuncularla eşleşiyoruz. Maçlardaki amacımız ise karşı takım robotlarını yok ederek onları parçalarına ayırmak, sonrasında bu parçaları toplayarak kendi üssümüze taşımak. Bu parçaları biriktirdikçe dev bir robot oluşturabiliyoruz ve bu robotu rakibimizi yok etmek için kullanabiliyoruz. Oyun bir nevi Capture the Flag tarzındaki bayrak kapma oyunlarına benziyor. Değişen tek şey ise bayrakların bizzat oyuncuların kendileri olması.

Rustbucket Rumble'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • Çift çekirdekli işlemci
  • 2 GB RAM
  • 256 MB video belleğe sahip ekran kartı
  • DirectX 9.0
  • İnternet bağlantısı
  • 1 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR