SDR Free MOV to AVI Converter

SDR Free MOV to AVI Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SDR Free MOV to AVI Converter ile mov dosyalarınızı avi formatına dönüştürebilirsiniz

Bu programda zararlı yazılımlar bulunduğu için yayından kaldırılmıştır. Alternatifler için Format Dönüştürücüler kategorisine göz atabilirsiniz.

SDR Free MOV to AVI Converter kullanıcılara bilgisayarlarında depoladıkları videoları farklı formatlara çevirme konusunda yardımca olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir video dönüştürme programıdır.

mov to avi türünde dönüştürme yapabilen SDR Free MOV to AVI Converter bize MOV formatındaki videolarımızı kolayca AVI formatına dönüştürebilme imkanı tanıyor. MOV formatı aslen Apple tarafından geliştirilen bir video formatıdır. AVI ve MP4 gibi video formatları gibi yaygın olarak kullanılmayan bu formatı normalde bilgisayarlarımızda oynatmakta güçlük çekmesek de mobil cihazlar, televizyonlar, DVD/CD oynatıcılar ve diğer medya oynatıcılar söz konusu olduğunda MOV formatını oynatmakta güçlük yaşayabiliyoruz.

İşte bu gibi durumlarda SDR Free MOV to AVI Converter kullanarak MOV dosyalarını AVI dosyalarına dönüştürebilir ve format uyumsuzluklarını gidererek videolarımızı akıllı telefonlar, tabletler, televizyonlar ve medya oynatıcılarda oynatabiliriz. SDR Free MOV to AVI Converter bize bu iş için pratik bir yol sunuyor. Program arayüzü oldukça temiz ve sade. Sadece ihtiyaç duyabileceğiniz kısayolları içeren SDR Free MOV to AVI Converter sizi görsel kalabalıktan kurtarıyor ve video dönüştürme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor.

YORUMLAR