ShanaEncoder 2.1.0.0 (windows)

ShanaEncoder

ShanaEncoder
ÜCRETSİZ
İndir 44.03 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video dosyalarınızı farklı format ve codecler ile yeniden kodlamak için bu video dönüştürücü programı kullanabilirsiniz.

ShanaEncoder programı sayesinde ücretsiz olarak bilgisayarınızda bulunan video dosyalarını dönüştürme işlemini yapabilir ve aynı zamanda videoların encoding yani kodlama şekilleri üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Açık kaynak kodlu olarak hazırlanan program böylece hem video dönüştürücü hem de video kodlayıcı bir program haline geliyor ve en sık kullanılan dosya formatlarını destekliyor.

Kodlamak istediğiniz videolar için oldukça geniş seçenekler sunan program, desteklediği bu codecler sayesinde en iyi kaliteyi veya isteğinize göre dosya boyutunu elde etmenize imkan veriyor. Desteklenen video formatları arasında FLV, AVI, 3GP, ASF, MKV, MOV, OGG, SWF ve çok daha fazlası yer alıyor. Dolayısıyla çeşitli cihazlar yahut web siteleri arasında kullanmak istediğiniz videolarınızı o duruma uygun hale getirebiliyorsunuz.

Çıktı boyutunu, kullanılan codeci, ses bitrateini ayarlamanıza izin veren program dilerseniz videolara altyazı gömmenize de izin veriyor ve böylece ayrı olarak altyazı programları kullanmanıza gerek bırakmıyor. Sık sık video dönüştürmek ve boyut küçültmek için program ihtiyacı olanlara önerebileceğim bir program olan ShanaEncoder'ı indirmeyi unutmayın.

YORUMLAR