Splatter - Blood Red Edition Demo (windows)

Splatter - Blood Red Edition

Splatter - Blood Red Edition
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Splatter - Blood Red Edition basit bir şekilde oynayabileceğiniz ve bolca eğlenebileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Splatter - Blood Red Edition eğer Crimsonland benzeri top down shooter, yani kuşbakışı oynanan aksiyon oyunu örneklerini seviyorsanız hoşunuza gidecek bir oyundur.

Noir tarzı bir atmosfere sahip olan Splatter - Blood Red Edition'da bir zombi hikayesi konu alınıyor. Ortaya çıkan bir virüs insanları zombiye dönüştürdükten sonra hayatta az bir sayıda insan kalmıştır. Biz de hayatta kalan bu insanlar arsında yer alan farklı kahramanları yöneterek maceraya dahil oluyoruz. Bu kahramanların herbiri kendine has hikayelere ve amaçlara sahipler. Oyunda zombilerin yanında bolca farklı düşman türüyle savaşıyoruz ve etrafı kan gölüne çevirebiliyoruz. Bize kullanabilmemiz için çok sayıda silah seçeneği sunuluyoruz. Oyun içerisinde toplayacağımız parayla silahlarımızı geliştirebiliyor ve daha kullanışlı hale getirebiliyoruz.

Splatter - Blood Red Edition kuşbakışı kamera açısından oynanıyor. Oyun ekranda aynı anda yüzlerce düşman görmemizi mümkün kılan ve akıcı bir şekilde yüksek performansla çalışmayı başaran bir grafik motoruna sahip. Ayrıca oyunda arabaları ve çeşitli yapıları patlatabiliyor ve yok edebiliyoruz. Birçok gizemli öğe serpiştirilmiş olan oyunda fener kullanarak karanlık noktaları aydınlatabiliyor ve bu gizli öğelere erişebiliyoruz. Splatter - Blood Red Edition'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi
  • 2 GHZ çift çekirdekli, SSE 2 desteğine sahip işlemci
  • 1 GB RAM
  • Shader Model 3.0 destekli 512 MB video belleğe sahip ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 500 MB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indirebileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR