SURV1V3 (windows)

SURV1V3

SURV1V3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SURV1V3, sanal gerçeklik başlıklarıyla oynayabileceğiniz bir zombi oyunu

SURV1V3 eğer HTC Vive veya Oculus Rift sanal gerçeklik sistemlerinden birine sahipseniz oynayabileceğiniz bir online zombi oyunu.

Dilerseniz tek başınıza hikaye modunu oynayabileceğiniz, dilerseniz co-op modunda diğer oyuncularla birlikte ya da PvP modunda diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz bu hayatta kalma oyunu, zombi kıyameti sonrasını konu alıyor. Bir biyolojik felaket sonucunda insanlar zombilere dönüşüyor ve geri kalan insanlar sokaklara çıkamaz hale geliyor. Hayatta kalmanın günlük bir mücadeleye dönüştüğü bu dünyada kaynak, silah ve cephane bularak zombilere karşı savaşmak ve bir çıkış yolu bulmak için mücadele ediyoruz.

SURV1V3'ın gerçekçi olabilmesi için geliştiriciler oyuna herhangi bir HUD - gösterge sistemi yerleştirmemişler. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi merminizi, envanterinizi doğal yollarla kontrol etmeniz gerekiyor. Oyundaki silahlar ise gerçek hayatta kullanılan silahlar ve mekaniklerine özen gösterilmiş. Mermi fizik hesaplamaları, silah doldurma animasyonları, geri tepme gibi mekanikler gerçekçi yapıda. Oyunda ateşli silahların yanısıra balta ve kasatura gibi yakın dövüşte yararlanabileceğiniz silahları da kullanabilmektesiniz.

SURV1V3'da zombileri parçalarına ayırabilmeniz mümkün. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde listelenmekte:

- 64 bit Windows 10 işletim sistemi

- Intel i5 4590K veya eşdeğer özelliklere sahip bir işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GTX 980 veya eşdeğer özelliklere sahip bir AMD ekran kartı

- DirectX 12

- 10 GB boş depolama alanı

- HTC Vive veya Oculus Rift sanal gerçeklik sistemi

YORUMLAR