TekSoft Ajanda PRO v1.1 (windows)

TekSoft Ajanda PRO v1.1

TekSoft Ajanda PRO v1.1
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 11.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

En gelişmiş cari takip yazılımı - üstelik ajanda-adres/barkod etiket özellikleriyle.

TekSoft AjandaPRO, en gelişmiş cari takip yazılımıdır:

 • Alış, satış, peşin alış ve satışlar, ödeme ve tahsilatlar, borç alma-verme işlemleri, alış satış iadeleri gibi cari işlemler kolayca yapılır.
 • Alışlarınız ve satışlarınızdan istedikleriniz için fatura/irsaliye bilgileri girebilir, takibini yapabilirsiniz. Satışlarınız için fatura-irsaliye bastırabilirsiniz.
 • Alınan ve verilen çek ve senetleri de cari işlem olarak girebilir, ödenme durumlarını takip edebilirsiniz.
 • Kolayca taksitli satış yapabilir, taksit takibi ile ödenen-ödenmeyen taksitlerin durumunu kolayca izleyebilirsiniz. Taksitler için seri senet basımı yapabilirsiniz.
 • Üstelik bütün bu işlemleri, TekSoft'a özel gelişmiş görsel simgelerle donatılmış ekranlardan kolayca yaparsınız.
 • Hesap ekstreleri, cari bakiye durum mektupları ve çeşitli raporlar alabilirsiniz.

TekSoft AjandaPRO, en gelişmiş adres-etiket yazılımıdır:

 • Telefon Rehberi bölümüne  girilen tüm kayıtlar için adres etiketleri - hazır mektuplar - mektup zarfları ve çeşitli belgeler yazdırabilirsiniz.
 • Seçmeli Etiket Dökümü ile, rehberdeki kayıtlardan istediklerinizi seçip, sadece seçilen kayıtlar için adres etiketleri yazdırabilirsiniz.
 • Programda Avery adres-etiket formlarından birçoğu için hazır tasarımlar mevcuttur. İsterseniz Etiket Sihirbazı ile, avery formları için kolayca yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz.

TekSoft AjandaPRO, bir bütçe yönetimi yazılımıdır: Carisi olmayan gelir ve işletme giderlerini kaydedebilir, bu tür gelirlerin takibini yapabilirsiniz. Detaylı Bütçe Analizi ile, istenilen tarihler arası tüm giriş-çıkışları görebilir, çeşitli raporlar alabilirsiniz.

TekSoft AjandaPRO, bir barkod/fiyat etiketi yazılımıdır: Barkod/Fiyat Etiketi modülüne girilen ürün kayıtları için kolayca barkod/fiyat etiketleri bastırabilirsiniz. Seçmeli etiket dökümü seçeneği ile, ürün kayıtlarından istediklerinizi seçip, sadece seçilen kayıtlar için etiketler yazdırabilirsiniz. Ayrıca programla entegre çalışan TekSoft Barkod Yazdırma Aracını da barkod yazdırmak için kullanabilirsiniz.

TekSoft AjandaPRO, gelişmiş bir Ajanda yazılımıdır:

 • Outlook benzeri Randevu defteri ile randevularınızı kolayca takip edebilirsiniz.
 • Telefon Rehberi ile, tüm iletişim bilgilerinizi kayıt altına kolayca alırsınız.
 • Günlük ile, bilgisayarınızda günlük tutmanın keyfini yaşarsınız.

TekSoft AjandaPRO, bütün bu işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Otomatik kayıt süzgeç menüleri, sağ tuş menüleri, açılır-kapanır detay panelleri ve birçok özelleştirme özellikleri ile TekSoft Ajanda PRO kullanımı alışkanlık yapar.

TekSoft Ajanda PRO ile, hesabınız ve zamanınız kontrol altında.

TekSoft Ajanda PRO diyorki : "daha iyisi varsa onu kullanın." - Deneyin, kendiniz karar verin...

 

YORUMLAR