TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı İnkilap Tarihi Soruları ve Cevapları (windows)

TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı İnkilap Tarihi Soruları ve Cevapları

TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı İnkilap Tarihi Soruları ve Cevapları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Barış YANIK
Barış YANIK -
YORUM YAZ

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında 8. sınıf öğrencilerine sorulan İnkılap Tarihi dersi sorularını ve cevaplarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8.sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenmekte olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan birinci dönem ortak sınavları sırasında İnkılap Tarihi soruları bölümünde yer alan TEOG Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soru ve cevaplarını bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz.

Sınav günü hava koşullarının kötü olması sebebiyle yapılan TEOG mazeret sınavına ait İnkilap tarihi soru ve cevaplarını indirerek kendi kitapçık türünüzde kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Her ders için öğrencilere çoktan seçmeli 20 sorunun sorulduğu sınav sırasında, yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkiledi ve her ders için öğrecilere 40 dakikalık sınav süresi verildi.

TEOG ilk dönem sonu sınavları sırasında İnkılap Tarihi dersi için öğrencilere dağıtılan A, B, C ve D kitapçıkları üzerinde yer alan sorulara ve cevaplarına sizin için hazırlamış olduğumuz PDF dosyaları yardımıyla ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR