The Vagrant (windows)

The Vagrant

The Vagrant
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Vagrant RPG elementleriyle zenginleştirilmiş bir aksiyon oyunudur

The Vagrant eğer eskiden oynadığınız oyunları özlüyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir aksiyon oyunuç

Bizi Mythrilia adlı fantastik bir dünyaya konuk eden The Vagrant'da Vivian the Vagrant adlı kahramanımızın hikayesine tanık oluyoruz. Vivian, kendi soyunun en karanlık sırını ortaya çıkarmaya çalışıyor. Bir paralı asker olan kahramanımız babasından kalan araştırma notlarından faydalanarak ailesini bir araya getirmek için mücadele etmekte. Bu mücadelesi onu ışığın çok az sızdığı loş ormanlardan ürpertici kalelere götürürken karşısına birçok farklı düşman çıkıyor. Biz de ona bu düşmanlarıyla savaşması ve macerasını tamamlaması için yardımcı oluyoruz.

90'lı yıllarda oynadığımız klasik 2 boyutlu aksiyon - platform oyunlarına benzeyen bir yapıda olan The Vagrant, RPG elementleriyle zenginleştirilmekte. Oyuncular, The Vagrant'taki maceraları boyunca kahramanlarını gelitşriebiliyor, yeni ekipmanları toplayarak kullanabiliyor. Savaş sistemi ise kombolar ve özel yeteneklerin kullanımı üzerine kurulu. Oyunda yüzlerce yaratıkla savaştıktan sonra dev bölüm sonu canavarlarının da karşısına çıkıyoruz.

The Vagrant bize el çizimiyle hazırlanmış, renkli ve güzel görünen fantastik bir oyun dünyası sunuyor. Oyundaki animasyonlar ise oldukça başarılı. The Vagrant'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.0 GHz işlemci

- 4 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip Nvidia GTX 650 veya AMD HD 7750 ekran kartı

- DirectX 11

- 800 MB boş depolama alanı