Totally Free Converter 3.5.2 (windows)

Totally Free Converter

Totally Free Converter
ÜCRETSİZ
İndir 7.61 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Totally Free Converter, ses ve video formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

Totally Free Converter, bilgisayarınız üzerinde yer alan ses ve video dosyalarını AVI, MPG, 3GP, SWF, MOV, MP3, WMA, FLAC ve diğer formatlara dönüştürebileceğiniz basit bir format dönüştürme programıdır.

Oldukça basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tek yapmanız gereken program arayüzü üzerinde yer alan "video & audio" butonuna tıklamak ve ardından dönüştürmek istediğiniz ses veya video dosyasını seçtikten sonra, dönüştürmek istediğiniz dosya formatını, dönüştürüldükten sonra dosyanın kaydedileceği klasörü ve dosya adını belirlemektir.

Ardından dönüştürme işlemi otomatik olarak başlayacaktır ve dönüştürme işleminin ne kadarının tamamlandığını gösteren bir bar ekran üzerinde yer almaya başlayacaktır. Dönüştürme işleminin tamamlanmasıyla birlikte yine ekran üzerinde bir uyarı mesajı alacaksınız.

Medya dosyalarının dönüştürülme işlemi sırasında sistem kaynaklarını hiç zorlamayan program, aynı zamanda oldukça iyi bir tepki süresine sahiptir ve dönüştürme işlemlerini oldukça kısa süre içerisinde tamamlar.

Her ne kadar bir yardım dosyası veya dönüştürme işlemleri için kullanıcılara özelleştirilebilir ayarlar sunmuyor olsa da basitliği ve kolay kullanımı nedeniyle Totally Free Converter'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.