Tower 57 (windows)

Tower 57

Tower 57
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tower 57 kuşbakışı kamera açısıylas oynanan retro tarzda bir aksiyon oyunu

Tower 57 sahip olduğu retro tarzı bol aksiyon ile birleştiren top down shooter türünde bir kuşbakışı aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Bizi steampunk atmosferine sahip bir distopyaya konuk eden Tower 57'de dev kulelerin medeniyetin son kalesi olduğuna tanık oluyoruz. Oyunda, bu kulelerden birine sızmakla görevlendirilmiş sıradışı kahramanların yerine geçmekteyiz. Bu tehlike dolu görevi tamamlayabilmek için savaş yeteneklerimizin yanında, taktiksel işbirliği yapma kabiliyetimizi de kullanmamız gerekli. Kahramanlarımızı yönlendirerek yüzlerce düşmanla savaşıyoruz ve bolca aksiyon yaşayarak oyunun hikayesi boyunca ilerliyoruz.

Tower 57'de oldukça ilginç silahları kullanabilmekteyiz ve ilginç düşmanlarla savaşabilmekteyiz. Bize Sega Genesis oyun konsolunda oynadığımız oyunları hatırlatan kaliteli 16 bit görsellerle süslenmiş oyun düşük sistem gereksinimleri sayesinde eski bilgisayarlarınızda ve dizüstü bilgisayarlarda rahat bir şekilde çalışabilmekte. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde listeleniyor:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya 2.8 GHz AMD Athlon X2 işlemci

- 2 GB RAM

- 1 GB video belleğe ve Shader Model 3.0 desteğine sahip Nvidia GeForce GTX 260 veya AMD Radeon HD 5770 ekran kartı

- 500 MB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

YORUMLAR