UAYEB (windows)

UAYEB

UAYEB
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UAYEB gizemlerle dolu bir hikayeyi güzel grafiklerle birleştiren açık dünya tabanlı bir macera - hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

CryTek tarafından geliştirilen CryEngine oyun motorunu kullanan bir oyun olan UAYEB'de oyuncular Antik Maya Medeniyeti'nin izlerini araştıran bir kahramanın yerine geçiyoruz. Uayeb adlı kahramanımız arkeolog arkadaşının yardımı ve verdiği ipuçlar ile antik Maya kalıntılarının peşine düşüyor. Bu amacını gerçekleştirebilmesi için kendi ekipmanlarını inşa etmesi ve zorlu bulmacaları çözmesi gerekmekte.

UAYEB'de 16 km kare büyüklüğünde bir açık harita mevcut. Bu haritada gezebilmek için aracımıza atlayabiliyoruz ve hızlı bir şekilde seyahat edebiliyoruz. Oyunda açlık, susuzluk, uyku durumu, sıcaklık, soğukluk gibi durumlara dikkat etmemiz, sağlığımızı ve enerjimizi korumamız gerekli. Ekipmanlarımızın pil durumu, cephane ve silahlar da önemli elementler. Oyuncular UAYEB'de antik harabeleri, su altı mağaralarını, ormanları, çöllük alanları, plajları keşfederken tuzaklarla karşılaşabiliyorlar. Oyunda birçok farklı ve zorlu bulmaca bulunmakta.

UAYEB tatmin edici bir grafik kalitesi sunmakta. UAYEB minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- 4 çekirdekli i7 işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 770 veya eşdeğer özelliklere sahip ekran kartı

- DirectX 11

- 30 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR