Video and Audio Converter 5.0 (windows)

Video and Audio Converter

5.0
Video and Audio Converter
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 5.35 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video and Audio Converter, ses ve video dosyalarını farklı formatlara dönüştürmenize olanak sağlayan bir format dönüştürme aracıdır.

Video and Audio Converter, tüm popüler video ve ses dosyası formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz basit ama güçlü bir programdır.

Program yardımıyla AVI, MOV, FLV, MP4, 3GP, MP3, OGG, FLAC ve AAC uzantılı dosyaları diğer video ve ses formatlarına kolayca dönüştürme şansına sahipsiniz.

Ayrıca DVD'den iPod'a, Zune'a, PSP'ye, Creative Zen'e, iRiver'a ve Archos'a uygun dosya formatlarına dönüştürme işlemlerini de yine Video and Audio Converter yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Dönüştürme işlemleri sırasında video kalitesini, video boyutunu, video formatını, ses kalitesini, ses bitrate değerini, ses formatını ve daha birçok özelliği istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Tüm bunların dışında oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Her ne kadar piyasada ücretsiz birçok alternatifi olsa da video ve ses dosyalarını dönüştürme konusunda gerçekten oldukça pratik ve güçlü bir çözüm sunan Video and Audio Converter'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.