Video2MP3

Video2MP3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video2MP3, video dosyalarını mp3 dosyalarına dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Video2MP3, bilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde yer alan video dosyalarını MP3 formatında ses dosyalarına dönüştürebilecek ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

Oldukça basit ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolay ve anlaşılırdır. Bu sayede her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sürükle bırak desteğine de sahip olan program yardımıyla video dosyalarınızı MP3 formatına dönüştürmek için yapmanız gereken tek şey video dosyalarınızı tutarak program üzerine sürüklemek ve bırakmak. Ardından video dosyalarınız otomatik olarak video dosyanın yer aldığı klasör içerisine MP3 formatına dönüştürülerek kaydedilecektir.

Dönüştürme işlemleri için FFMPEG codeclerini kullanan program, dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı şekilde tamamlamaktadır ve MP3 formatına dönüştürülen video dosyalarının kalitesi oldukça iyidir.

Sonuç olarak video dosyalarınız MP3 formatına dönüştürebileceğiniz basit, ücretsiz ve kullanışlı bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Video2MP3'ü deneyebilirsiniz.

YORUMLAR