VSEncryptor 2.6.3.525 (windows)

VSEncryptor

VSEncryptor
ÜCRETSİZ
İndir 2.25 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows için VSEncryptor programı, dosya ve metin şifreleme programıdır.

Windows için VSEncryptor programı, dosya ve metin şifreleme programıdır.

Basit tasarımı ve kullanımı kolay ara yüzü ile bu şifreleme yazılımını kullanırken vakit kaybetmezsiniz. VSEncryptor, sizin seçeceğiniz herhangi bir dosyayı ya da metni hemen şifreleyebilir. Yazılım, şifreleme işlemi sırasında bir parola oluşturur. Dosyaya ya da metne tekrar erişmek için önce oluşturulan bu şifreyi bilmeniz gerekir.

VSEncryptor, şifreleme için harika bir çözümdür fakat aynı zamanda kullanımı kolay olan bir çözümdür. Bu program, hiçbir teknik bilgi ve uzmanlık gerektirmez. Şifreleme konusunda hiç bilginiz olmasa bile bu yazılımı kullanabilirsiniz. Bunun için sadece şifrelemek istediğiniz dosyayı ya da metni seçin. Sonra “Şifrele” butonuna basın. Bunu yapmadan daha kısa sürede işlemi başlatmak için aynı metni ya da dosyayı uygun editör kutusuna sürükleyip bırakmanız da yeterli olacaktır.

VSEncryptor, AES-128, AES-192, AES-256, RC2, RC4, DES, Triple DES, Blowfish, Twofish, Serpent, Camellia, Skipjack, CAST-256, MARS, RC5, RC6, IDEA, SEED, SHACAL-2, XTEA, GOST şifreleme algoritmalarının da dahil olduğu çeşitli şifreleme algoritmalarını destekler.

YORUMLAR