VSO DVD Converter 3.5.0.10 (windows)

VSO DVD Converter

VSO DVD Converter
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 31.87 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VSO DVD Converter, bilgisayarınız üzerinde DVD'lerinizi tüm popüler diğer formatlara başarılı bir şekilde dönüştürebilen ve bunun dışında bir çok yararlı özelliğe sahip olan bir program.

VSO DVD Converter, DVD'lerinizi AVI, DVD, MKV, PS3, DIVX, iPad, iPhone, iPod, Android ve diğer popüler formatlara dönüştürerek hem farklı cihazlarda izleme fırsatı bulacağınız hem de dönüştürme işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz yararlı bir program.

DVD Dönüştürme işlemlerine eski dönemlerdeki kadar ihtiyaç duymasak da, zaman zaman işimiz düşebiliyor yada düzenli olarak bu tür programlara ihtiyacı olan kullanıcılar olabiliyor. Bu format dönüştürme programını indirerek şık ve sade arayüzü sayesinde de kolayca kullanabiliyorsunuz.

DVD'leri farklı formatlara dönüştürebilen program aynı zamanda DVD'nizi farklı bir DVD'ye kopyalama özelliğine de sahip. Dönüştürme işlemleri dışında ise video düzenleme, video önizleme, birden fazla ses ve altyazı desteği gibi bir çok yişinize yarayabilecek özellik de progrma içerisinde yer alıyor.

ISO formatlı resimler için de destek sunan uygulama kısaca sade bir format dönüştürme programı değil, bu özelliği dışında video düzenleme ve önizleme gibi çok kullanışlı özelliklerde sunmakta. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz deneme sürümü ile birlikte programı kullanma imkanına sahipsiniz. Farklı bir program denemek isterseniz format dönüştürme programları kategorimize göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR