Wallet Manager 1.1 (windows)

Wallet Manager

1.1
Wallet Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wallet Manager programını kullanarak müşterilerinizin ödeme ve borçlarını kolayca kaydedebilirsiniz.

Wallet Manager programı, işyeri sahiplerinin müşterilerinin borçlarını ve alacaklarını takip edebilecekleri ücretsiz bir program olarak hazırlanmış ve en kolay yoldan tüm nakit akışlarının görüntülenmesine yardımcı oluyor. Programın çok kolay kullanılır ve basit bir arayüze sahip olması ise bir finans uygulaması olmasına rağmen karmaşıklıktan uzak kalmasını sağlıyor.

Her bir müşterinizi sorunsuz bir şekilde eklemeniz mümkün ve ardından müşterilere dair ek notları da notlar bölümü kısmından girebiliyorsunuz. Her müşteriye bir kullanıcı kodu verilmesi sayesinde düzenin de oldukça güzel korunduğunu söyleyebilirim.

Programı ilk açtığınızda "12345" şifresiyle giriş yapmanız gerekiyor ancak daha sonra bu şifreyi kendi şifrenizle değiştirerek güvenliği sağlamaya devam edebiliyorsunuz.Müşterilerin her birisi için borç ve ödeme bilgilerini istediğiniz gibi filtrelemeniz ve daha sonra bu filtrelerden aradığınız bilgilere erişmeniz mümkün.

Çok büyük işletmeler için yetersiz kalacağına inandığım uygulama, temel olarak küçük ve orta ölçekli işletmeler için hazırlanmış. Müşterilerin tüm geçmişlerini görüntülemek ve dilerseniz hepsini kayıtlardan kaldırma imkanı da sunulanlar arasında.

Eğer çok karmaşık bir finansal akışınız yoksa işyerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz açık kaynak kodlu ve güvenli Wallet Manager sayesinde nakit akışınızı yönetebilirsiniz.