Windows 7 Starter Wallpaper Changer 1.0 (windows)

Windows 7 Starter Wallpaper Changer

1.0
Windows 7 Starter Wallpaper Changer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43,335

  • Üretici

    Tamindir

Windows 7 Starter Wallpaper Changer ile Windows 7 Starter işletim sisteminizin duvar kağıdını anında değiştirebilirsiniz.

Windows 7 Starter Wallpaper Changer kullanıcılara Windows 7 Starter duvar kağıdı değiştirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir duvar kağıdı değiştirme programıdır.

Halen çoğu netbookta ve eski dizüstü bilgisayarda kullanılan Windows 7 Starter işletim sistemi belirli kısıtlamalara sahiptir. Bu kısıtlamaların en büyüğü masaüstü arkaplanınızı değiştirmenize izin vermemesidir. Bu değişmeyen arkaplan bir süre dikkat çekmese de uzun bir sürenin ardından kullanıcılar açısından can sıkıcı olmaya başlıyor ve kullanıcılar alternatif duvar kağıdı değiştirme çözümlerine yöneliyorlar.

Bu çözümlerin en pratiklerinden olan Windows 7 Starter Wallpaper Changer size saniyeler içerisinde Windows 7 Starter işletim sisteminizin duvar kağıdını değiştirme imkanı sunuyor. Program ile duvar kağıdınızı değiştirmek için tek yapmanız gereken masaüstü arkaplanınız yapmak istediğiniz resmi seçerek "Set Wallpaper" tuşuna tıklamak.

Windows 7 Starter Wallpaper Changer herhangi bir kurulum gerektirmemektedir ve arşiv dosyasından çıkan .exe dosyasının üzerine tıkladığınızda anında çalışmaktadır. Programın kurulum gerektirmemesi programın sisteminizde gereksiz kayıt defteri girdileri oluşturmasını engelliyor ve sisteminizi yavaşlatmasının önüne geçiyor.

Not: .rar formatındaki arşiv dosyasını açabilmek için Winrar programını indirebilirsiniz:

YORUMLAR