Worms W.M.D (windows)

Worms W.M.D

Worms W.M.D
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Worms W.M.D taktiksel yapıya sahip olan bir savaş oyunudur

Worms W.M.D oyun tarihinin en eğlenceli oyun serilerinden olan Worms serisinin yeni oyunu.

Yıllardır bilgisayarlarımızda yeni bir Worms oyunu oynayamamıştık. 90'lı yıllarda ve 2000'li yılların başlarında Worms oyunları bize benzersiz anılar yaşatmıştı. Özellikle online karşılaşmalarda sınırsız heyecan sunan Worms serisi Worms W.M.D ile geri döndü. Oyunun geliştiricisi Team 17, Worms W.M.D'yi Worms Armageddon'un onursal devam oyunu olarak tanımlıyor.

Worms W.M.D serinin klasik 2 boyutlu oyun yapısını koruyor. Oyun temel olarak sıra tabanlı bir savaş oyunu. Oyunda oyuncular birkaç solucan askerden oluşan takımlarıyla düşman takımlarına karşı savaşıyorlar. Bu işi yaparken de oldukça uçuk silah seçeneklerini kullanabiliyorlar. Sıra tabanlı olarak işleyen savaşlarda öncelikle hamlenizi yapıyor, sonrasında rakibinizin hamlesini yapmasını bekliyorsunuz. Kullandığınız silahların özelliklerine göre ince hesaplar yapmanız ve taktiksel kararlar almanız gerekiyor. Her elde zamana karşı yarışmaktayız. Bu nedenle işler heyecanlı bir hal alıyor.

Worms W.M.D'yi tek başınıza oynayabileceğiniz gibi internet üzerinden diğer oyunculara karşı da oynayabilirsiniz. Online modda rütbe tabanlı savaşlara katılabilmekteyiz. Online maçlarda 6 oyuncu her takımda 8 solucan yer alacak şekilde büyük çaplı savaşlar yapabiliyor.

Worms W.M.D klasik silahları korurken yeni silah türlerini ve crafting sistemini bize tanıyor. Ayrıca oyunda çeşitli savaş araçlarını da kullanabiliyoruz. Worms W.M.D'nin sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.4 GHZ çift çekirdekli Intel E6600 işlemci

- 2 GB RAM

- Intel 4400, GeForce GTX 280 veya AMD Radeon HD 7750 ekran kartı

- DirectX 11

YORUMLAR