Action Bowling 2 1.1.1.0 (winphone)

Action Bowling 2

Action Bowling 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Action Bowling 2, Windows Phone telefonunuz için ücretsiz indirebileceğiniz en iyi bowling oyunu.

Action Bowling 2, 40 milyondan fazla indirme ile mobilde en çok oynanan bowling oyunu. Windows Phone telefonunuzda oynamak üzere hem ücretsiz hem de oynarken zevk alacağınız bir bowling oyunu arıyorsanız bu oyunu tavsiye ederim.

Mobilde en çok oynanan bowling oyunlarından biri olan Action Bowling 2, canınız bowling oynamak istediğinde ancak arkadaş bulamadığınızda veyahut dışarı çıkmak istemediğinizde en iyi seçenek. Eski nesil grafiklerle karşılaştığımız oyunda üç seçenek sunuluyor. Tek başınıza, yapay zekaya (zorluk düzeyi seçilemiyor lakin kolaylıkla yenebileceğiniz bir rakiple karşılaşmıyorsunuz.) oynayabiliyor ve karşınıza arkadaşınızı alabiliyorsunuz.

Windows Phone cihazınızda ilk defa bir bowling oyunu oynayacaksınız pratik modu tam size göre. Alıştırma bölümünde bol bol atış yaparak deneyim kazanabilirsiniz. Zaten nasıl atış yapacağınız (hem düz hem de falsolu atışlar) oyuna başlamadan gösteriliyor.

Görsel olarak biraz geride kalan yapımın tek eksiği grafikleri değil. Farklı bowling toplarıyla oynamak ve bir başka bowling sahasına geçiş yapmak istediğinizde altınlarınızı kullanmanız gerekiyor. (Altınları tek başınıza uzun süreli oynayışınızda kazanabiliyorsunuz veya gerçek para vererek satın alıyorsunuz.) Bunlar dışında bir arkadaş bulamadığınızda, tek başınıza oynamak istemediğinizde seçeceğiniz yapay zekanın zorluk düzeyini ayarlayamıyorsunuz. Şansınıza rastgele seçilmiş bir kişiyle oynuyorsunuz.

Action Bowling 2, Windows Phone platformunda ücretsiz bulabileceğiniz en zevkli ve gerçekçi oynanış sunan bowling oyunu diyebilirim.

YORUMLAR