AE Archer 1.1.0.2 (winphone)

AE Archer

AE Archer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Archer, Windows Phone tabanlı telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi ok atma oyunu.

AE Archer, Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi ok atma oyunu. Hem görsel açıdan hem de oynanabilirlik olarak oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

512 MB RAM desteği sayesinde tüm Windows Phone cihazlarda akıcı bir şekilde oynanabilen ok oyununda üç oyun moduna yer verilmiş. Tek başınıza alıştırma yapabileceğiniz training bölümü, yakınınızdaki bir arkadaşlarınızla oynamak için girebileceğiniz vs modu ve seviye atlayacağınız gitgide zorlaşan atışlar yapacağınız tek kişilik mod tercihler arasında. Bu üç modun da hepsi ayrı bir heyecan. Alıştırma bölümünde süre sınırı olmadan, puan kazanma derdi olmadan kafanız rahat bir şekilde atışlar yapabiliyorsunuz. İki kişilik modda arkadaşla birlikte oynamak son derece keyifli. Tek kişilik modda ise farklı sahalar görüyor ve gitgide zorlaşan atışlar yapıyorsunuz.

Çizgi film stili görsellere sahip okçuluk oyununda kontroller oldukça basit tutulmuş. Atışınızı oka dokunup çekerek kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Tabii ki öncelikle rüzgarın yönüne göre hesap yapmanız gerekiyor. Ayrıca hedef sabit olabildiği gibi birden hareketlenebiliyor. Bunu da hesaba katmanız en iyi atış için gerekli. Neyse ki her atışta süre verildiğinden ve de bu süre oldukça uzun olduğundan atışı rahat rahat yapabiliyorsunuz.

Windows Phone telefonunuzda oynarken keyif aldığınız oyunlar arasında spor oyunları da varsa platformdaki en iyi ok atma oyunu AE Archer’ı es geçmeyin derim.