AE Lucky Fishing 2.2.0.1 (winphone)

AE Lucky Fishing

AE Lucky Fishing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Lucky Fishing, okyanusun derinliklerinde farklı türde deniz canlılarını yakaladığınız bir Windows Phone oyunu.

AE Lucky Fishing, okyanusun derinliklerinde balık avına çıkmış bir balıkçı rolünü üstlendiğimiz rengarenk ve eğlence dozu yüksek bir Windows Phone oyunu. En güzeli de eski – yeni tüm Windows Phone cihazlarla uyumlu, ücretsiz ve ufak boyutlu olmasına rağmen kaliteli görseller sunuyor.

Windows Phone platformundaki en kaliteli balık tutma oyunlarından biri olduğunu düşündüğüm AE Lucky Fishing oyununda kendimizi ne olduğunu anlamadan binbir deniz canlısının hayatını sürdürdüğü renkli su altı dünyasında buluyoruz.

Türlü türlü balıkların gözümüze çarptığı oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz. Her bölümde ağımıza atmamız gereken balık türü değişiklik gösteriyor. Genellikle bölüm başı üç farklı türde balık tutmamız gerekiyor. Rastgele seçilen balıkları yakalamak ise ciddi anlamda odaklanma ve refleks gerektiriyor. Renkli su dünyasında birçok canlı yaşadığından iyi odaklanmazsanız hedefinizi rahatlıkla kaçırabilirsiniz. Refleksleriniz de yeterince iyi değilse hedefinizi yakalama şansınız oldukça düşük diyebilirim. Her ne kadar ufak balıklar kolaylıkla ağa takılabilse de, köpek balığı gibi hedefler ağa uğraştırmadan takılmıyor. Bu zorluğu ortadan kaldırmak amacıyla tasarlanmış güçlendiricilerimiz mevcut ancak bunlar da belli kullanımdan sonra bitiyor.

Göze hoş gelen animasyonlarla desteklenmiş görselleriyle bizleri büyüleyen oyunda balıkları yakalamak için ağ fırlatan bir balık makinesini kullanıyoruz. Ağ fırlatan makineyi dilediğimiz yöne kolaylıkla çevirip atışımızı yapabiliyoruz. Tabii ki bu makine sonsuz topa sahip değil. Ağ fırlattıkça top eksiliyor, hedeflerimizi ağa düşürdükçe de top ekleniyor. Atışlarımızı olabildiğince yavaş veya seri yapabiliyoruz. Tamamen hedefe bağlı diyebilirim.

Su altında geçen beceri oyunlarından keyif alıyorsanız AE Lucky Fishing oyununu kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR