Aero Drive (winphone)

Aero Drive

Aero Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aero Drive, farklı uzay gemileriyle sonsuz pistte yarıştığınız bir Windows Phone oyunu.

Aero Drive, klasik kuralların geçerli olduğu araba yarışı oyunlarından sıkıldıysanız harika bir alternatif. Windows Phone telefonunuzda ücretsiz başlayıp hiç para harcamadan bitirebileceğiniz uzay yarışı oyununda dünyada yapamadığınız şeyleri yapma şansına sahipsiniz.

Windows Phone platformunda tek başınıza oynayabileceğiniz en iyi uzay gemisi kullanma oyunlarından biri olan Aero Drive’da hepsi birbirinden güçlü uzay araçlarıyla uzayın derinliklerinde bir yerlerde sonsuz yarışlara katılıyoruz. Puan topladıkça farklı uzay gemileriyle yolumuza devam edebiliyoruz.

Odaklanma ve sağlam refleks gerektiren oyunda tek bir pistte yarışıyoruz ancak pistin yapısı sürekli olarak değişiyor ve ilerledikçe geçilmesi çok daha zor engellerle karşılaşıyoruz. Oyunun başlangıcında sadece sağ ve sol yaparak ilerlediğiniz basit bir uzay yarışı oyunu hissine kapılabilirsiniz ancak ilerlediğinizde böyle olmadığını anlıyorsunuz. Sabit engeller yerini hareketli, nereden çıkacağı belli olmayan, üstünüze doğru gelen engellere bırakıyor.

İşin kötüsü oyun puan odaklı olduğundan başlı başına engelleri atlatmak yeterli olmuyor. Engeller arasına dizilmiş nesneleri de almanız gerekiyor. Bu nesneler genellikle + puan kazandırıyor. Arada sırada da olsa koruma sağlayan, güç veren yardımcı öğeler de çıkabiliyor.

YORUMLAR